CdF Traktat Cieszyn - strona nieoficjalna

Nieckarz - Team Skoczów 7:3 Canea Cieszyn
Piastowskie Cieszyn 1:8 Kosta Ustroń
CdF Traktat Cieszyn 2:3 Old Piast Cieszyn

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

O klubie

Nasza drużyna powstała 1 kwietnia (sic!) 2006 roku rozgrywając tego dnia pierwszy mecz w ramach TFL (Těšínská Ftbalová Liga) w Czeskim Cieszynie pod nazwą RomerMobilarium. Już pierwszy rok przyniósł sukcesy sportowe czyli awans do serie A za Olzą i triumf w pierwszej edycji amatorskiej ligi halowej pod nazwą Romer po właściwej stronie rzeki, jak i organizacyjne - świetny serwis internetowy romer.ox.pl i nie mniej udane stroje. Od tego czasu wiele się zmieniło: powstały boiska na których możemy szlifować umiejętności (jeszcze w 2006 roku naprawdę nie było gdzie piłkować), zmieniliśmy nazwę na CdF Cieszyn, pozyskaliśmy możnego sponsora (www.traktat.pl), prowadzimy serwis pod adresem www.cdfcieszyn.futbolowo.pl. Nie zmiennie natomiast rozgrywki halowe kończymy na podium, co nas wyróżnia spośród wszystkich pozostałych drużyn. Co oczywiste, dołożymy wszelkich starań by tak było nadal. W sezonie 2011/2012 mają nam w tym pomóc nowi-starzy koledzy w osobach Dolara poprzednio (Pizzeria Palermo) i Pepe (Euro.Net.Pl), (grających z nami już od wiosny w lidze goleszowskiej i TFL), a także Wojtek Chamot poprzednio (Pizzeria Palermo) .W sezonie  2012/2013 odszedł D.Kustra, a pozyskaliśmy J.Bubule. W sezonie 2013/2014 doszedł Mariusz Miech poprzednio ( Ruck-Zuck Cieszyn), odszedł J.Bubula.

Dotychczasowe sukcesy:

Mistrz Cieszyńskiej Ligi Halowej w sezonie 2006/2007, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013

III Miejsce w Cieszyńskiej Lidze Halowej w sezonie 2007/2008, 2008/2009, 2010/2011

Mistrz i Zdobywca Pucharu Goleszowskiej Lidze Szóstek 2012

V-ce Mistrz Goleszowskiej Lidze Szóstek 2011

III Miejsce Goleszowskiej Lidze Szóstek 2013

III Miejsce Těšínskiej Fotbalovej Lidze (TFL) 2011/2012

Zakończenie sezonu ALPNH 2009-2010

Zawodnicy grający w barwach CdF Cieszyn na hali:

Michał Botorek (bramkarz), Wojciech Żyła (bramkarz), Robert Kawka (bramkarz), Łukasz Kozieł (obrońca), Łukasz Chromik (obrońca), Sławomir Pustówka (obrońca), Gracjan Trester (obrońca), Piotr Mędrala (obrońca), Janusz Bubula (obrońca), Mateusz Sulich (obrońca), Dariusz Kustra (obrońca), Wojciech Plinta (obrońca), Marcin Pobożny (obrońca/napastnik), Łukasz Egon Kłoda (obrońca/napastnik), Szymon Gogółka (napastnik), Kamil Pluta (napastnik), Przemysław Pagieła (napastnik), Wojciech Chamot (napastnik), Adam Tatka (napastnik), Szymon Tatka (napastnik), Tomasz Podgórski (napastnik)

Zawodnicy grający w barwach CdF Cieszyn w lidze GLS i TFL:

Michał Botorek (bramkarz), Robert Urbański (bramkarz), Robert Mikler (bramkarz), Łukasz Chromik (obrońca), Dariusz Kustra (obrońca), Adam Holik (obrońca), Sławomir Pustówka (obrońca), Gracjan Trester (obrońca), Piotr Mędrala (obrońca), Janusz Bubula (obrońca), Wojciech Plinta (obrońca), Łukasz Egon Kłoda (obrońca), Wojciech Piszczek (obrońca), Mateusz Wyszyński (obrońca), Mariusz Miech (pomocnik), Tomasz Kłębek (pomocnik), Daniel Szczepański (pomocnik), Łukasz Szczepański (pomocnik), Marcin Pobożny (pomocnik), Kamil Pluta (pomocnik), Dariusz Wilk (pomocnik), Szymon Gogółka (napastnik), Aureliusz Pasterny (napastnik), Michał Boruc (napastnik), Robert Jursza (napastnik), Szymon Tatka (napastnik), Tomasz Podgórski (napastnik)